Čertova krabička

Ondřej Sokol film DvojníciDomů

Podobné téma:
film Andělé a démoni Dan Brown
Ondřej Sokol film Dvojníci
Jíst meditovat milovat na YouT..
filmy s Julia Roberts
ledové království celý film če..
film Po čem muži touží Recenze
youtube filmy spalovač mrtvol
nejoblíbenější hororové filmy ..
film Toman Kino park Hostivař
melodie z filmu Jestli se rozz..
filmy s dvejn Johnson
film Motiv pro vraždu
Filmy s Morgan Freeman
Padesát odstínů temnoty celý f..
Anna Stuartovna film
Hříšný a vášnivý tanec (z film..
youtube české filmy zdarma k s..
Lepší už to nebude film online
kdo hral hlavni roli ve filmu ..
Spalovač mrtvol na tv CS film
Externí:
Filmy s Tomášem Holým
film na Hraničářův učeň
filmy zdarma k zhlednuti
youtube celé filmy v češtině v..
Všesokolské slety
Indiana Jones tajemství křišťá..
s čerty nejsou žerty celá pohá..
Josef Trojan filmy
Amanda Seyfried Filmy
Film Detektiv ze San Franciska

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Ondřej Sokol | Filmem.cz
This entry was posted in České filmy Drama and tagged 2. světová válka Aňa Geislerová české filmy český film film filmy Gabriela Míčová Jan Hřebejk Jiří Macháček Klára Melíšková Martin Finger Ondřej Sokol trailer válkaThis entry was posted in České filmy Drama and tagged 2. světová válka Aňa Geislerová české filmy český film film filmy Gabriela Míčová Jan Hřebejk Jiří Macháček Klára Melíšková Martin Finger Ondřej Sokol trailer válka
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

filmem.cz/tag/ondrej-sokol

Ondřej Sokol je dvojník (TV film) (2016) | ČSFD.cz
V novém filmu Dvojníci hraje Ondřej Sokol netradiční dvojroli sympatického podvodníka, který se ocitne v dluzích, a středoškolského profesora, který je mu k nerozeznání podobný. Jejich záměna povede k řadě komických situací a vy se můžete...V novém filmu Dvojníci hraje Ondřej Sokol netradiční dvojroli sympatického podvodníka, který se ocitne v dluzích, a středoškolského profesora, který je mu k nerozeznání podobný. Jejich záměna povede k řadě komických situací a vy se můžete...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

csfd.cz/film/426332-ondrej-sokol-je-dvojnik/k ..

Ondřej Sokol ve filmu Dvojníci nesleze z plátna. Budete se...
Druhý muž je zloděj a podvodník Honza Rambousek (Ondřej Sokol), co „umí“ počítače, elektroniku, auta a zámky. Je to vtipný, šťavnatý chlápek, kterého ženy milují a on toho umí patřičně využít.Druhý muž je zloděj a podvodník Honza Rambousek (Ondřej Sokol), co „umí“ počítače, elektroniku, auta a zámky. Je to vtipný, šťavnatý chlápek, kterého ženy milují a on toho umí patřičně využít.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

prima.iprima.cz/novinky/ondrej-sokol-ve-filmu ..

Ondřej Sokol s filmem Dvojníci sice moc parády neudělal, se...
Herec a bavič Ondřej Sokol (44) si své soukromí pořádně střeží. O svých vztazích nemluví a děti se snaží veřejného zájmu ušetřit. I přes to včera vyvedl na premiéru filmu, ve kterém hraje, dceru a dmul se pýchou!Herec a bavič Ondřej Sokol (44) si své soukromí pořádně střeží. O svých vztazích nemluví a děti se snaží veřejného zájmu ušetřit. I přes to včera vyvedl na premiéru filmu, ve kterém hraje, dceru a dmul se pýchou!
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

expres.cz/celebrity/ondrej-sokol-dcera-ester. ..

Dvojníci: Ondřej Sokol dostal komediální dvojroli | Fandíme...
Richard Prospal je klidný a slušný člověk, pedant a pedagogický profesor na střední škole. Ovšem náhoda ho svede dohromady s Honzou Rambouskem.Richard Prospal je klidný a slušný člověk, pedant a pedagogický profesor na střední škole. Ovšem náhoda ho svede dohromady s Honzou Rambouskem.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

fandimefilmu.cz/clanek/7469-dvojnici-ondrej-s ..

Film Dvojníci s Ondřejem Sokolem dává zabrat maskérkám | Týden...
Natáčení filmu Dvojníci s Ondřejem Sokolem v hlavní dvojroli je v plném proudu. Z Litoměřic, kde začalo v polovině června, se štáb režiséra Jiřího Chlumského...Natáčení filmu Dvojníci s Ondřejem Sokolem v hlavní dvojroli je v plném proudu. Z Litoměřic, kde začalo v polovině června, se štáb režiséra Jiřího Chlumského...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tyden.cz/rubriky/kultura/film/film-dvojnici-s ..

Ondřej Sokol v roli učitele a zloděje? Film Dvojníci má svůj...
Praha - Film o záměně dvou vizuálně velmi podobných mužů, jejichž naprosto odlišné životy se protnou, byl náročný zejména pro představitele hlavní role. „Měnit se během 12 hodin i několikrát z učitele na zloděje a ještě se udržet v té které...Praha - Film o záměně dvou vizuálně velmi podobných mužů, jejichž naprosto odlišné životy se protnou, byl náročný zejména pro představitele hlavní role. „Měnit se během 12 hodin i několikrát z učitele na zloděje a ještě se udržet v té které...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

eurozpravy.cz/kultura/film-a-tv/132506-ondrej ..

Ondřej Sokol není žádný troškař. Kolikrát se objeví v hlavní...
Už za tři měsíce se objeví v kinech film, ve kterém své herecké umění předvede herec a režisér Ondřej Sokol (44). Jde o čistou komedii Dvojníci, kde ztvární hned hlavní dvojroli.Už za tři měsíce se objeví v kinech film, ve kterém své herecké umění předvede herec a režisér Ondřej Sokol (44). Jde o čistou komedii Dvojníci, kde ztvární hned hlavní dvojroli.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

aplausin.cz/ondrej-sokol-neni-zadny-troskar-k ..

Ondřej Sokol, Dvojníci (2016) Film ČSFD.cz
Ondřej Sokol, Dvojníci (2016) Film ČSFD.cz, Ondřej Sokol filmy ČSFD.cz, filmografie z ČSFD.czOndřej Sokol, Dvojníci (2016) Film ČSFD.cz, Ondřej Sokol filmy ČSFD.cz, filmografie z ČSFD.cz
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

osobnosti.najdise.cz/filmy/ondrej-sokol/2016/ ..

Ondřej Sokol: V chystaném filmu Dvojníci měl opravdového...
„Měnit se během 12 hodin i několikrát z učitele na zloděje a ještě se udržet v té které roli, když pak měli oba sjednocenou vizáž, to opravdu nebylo jednoduché.„Měnit se během 12 hodin i několikrát z učitele na zloděje a ještě se udržet v té které roli, když pak měli oba sjednocenou vizáž, to opravdu nebylo jednoduché.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ihot.cz/celebrity/ondrej-sokol/13384


Recenze: Dvojníci nebudí ani nechtěný smích. Mají jen Ondřeje...
Podvodník na útěku před mafií, solidní středoškolský profesor. To jsou hrdinové, kteří si vymění role v komedii Dvojníci, právě vstupující do kin.Podvodník na útěku před mafií, solidní středoškolský profesor. To jsou hrdinové, kteří si vymění role v komedii Dvojníci, právě vstupující do kin.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/kultura/film-televize/dvojnici-recen ..

Ondřej Sokol a Jakub Kohák v prvním traileru filmu Dvojníci...
 1999–2019 Mafra, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Mafra, a. s., zakázáno. 1999–2019 Mafra, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Mafra, a. s., zakázáno.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tv.idnes.cz/domaci/ondrej-sokol-a-jakub-kohak ..

Ondřej Sokol | iPrima
Ondřej Sokol je výborný jako usedlý učitel, stejně jako drzý zlodějíček.Ondřej Sokol je výborný jako usedlý učitel, stejně jako drzý zlodějíček.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

iprima.cz/tema/ondrej-sokol

Ondřej Sokol: Ve Dvojnících byly nejnáročnější scény, kde si...
Do kin zamíří tento čtvrtek nová česká komedie Dvojníci, ve které si Ondřej Sokol střihl hlavní dvojroli. Co bylo na natáčení nejnáročnější si můžete přečíst v rozhovoru a pusťte si o povedený film o filmu.Do kin zamíří tento čtvrtek nová česká komedie Dvojníci, ve které si Ondřej Sokol střihl hlavní dvojroli. Co bylo na natáčení nejnáročnější si můžete přečíst v rozhovoru a pusťte si o povedený film o filmu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

totalfilm.cz/2016/03/ondrej-sokol-dvojnici-ro ..

Dvojníci s Ondřejem Sokolem mají audioknihu (Soutěž)
Ve čtvrtek 17. března měla v našich kinech premiéru komedie Jiřího Chlumského Dvojníci (2016), kde si zahrál oblíbený "Partičkář" Ondřej Sokol a jeho dvojník z nehereckých řad.Ve čtvrtek 17. března měla v našich kinech premiéru komedie Jiřího Chlumského Dvojníci (2016), kde si zahrál oblíbený "Partičkář" Ondřej Sokol a jeho dvojník z nehereckých řad.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kinobox.cz/clanek/11388-dvojnici-soutez

Dvojníci (2016) - FDb.cz
Zatímco si Honza užívá v Richardově kůži doma i ve škole, Richard je pronásledován mafiány, protože mu nevěří, že není Honza.Zatímco si Honza užívá v Richardově kůži doma i ve škole, Richard je pronásledován mafiány, protože mu nevěří, že není Honza.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

fdb.cz/film/dvojnici/138816

Herec Ondřej Sokol se "rozdvojil" ve filmu Dvojníci, kde si...
Film o záměně dvou vizuálně velmi podobných mužů, jejichž naprosto odlišné životy se protnou, byl náročný zejména pro představitele hlavní role. „Měnit se během 12 hodin i několikrát z učitele na zloděje a ještě se udržet v té které roli...Film o záměně dvou vizuálně velmi podobných mužů, jejichž naprosto odlišné životy se protnou, byl náročný zejména pro představitele hlavní role. „Měnit se během 12 hodin i několikrát z učitele na zloděje a ještě se udržet v té které roli...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

bulvar24.cz/herec-ondrej-sokol-se-rozdvojil-v ..

Dvojníci Dokina.cz
Honza Rambousek (Ondřej Sokol) je pražský zlodějíček, který má pro mafiána (Petr Nárožný) ukrást drahý obraz z galérie. Richard Prospal (taky Ondřej Sokol) je středoškolský venkovský učitel, který téhož dne náhodou jede do Prahy a náhodou...Honza Rambousek (Ondřej Sokol) je pražský zlodějíček, který má pro mafiána (Petr Nárožný) ukrást drahý obraz z galérie. Richard Prospal (taky Ondřej Sokol) je středoškolský venkovský učitel, který téhož dne náhodou jede do Prahy a náhodou...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dokina.tiscali.cz/film/dvojnici-782105

dvojníci | Blesk.cz
Vtipálek Ondřej Sokol si zahrál svou první dvojroli ve filmu Dvojníci. Jednou postavou je nudný středoškolský učitel Richard Prospal, druhou svým způsobem sympatický podvodníček…Vtipálek Ondřej Sokol si zahrál svou první dvojroli ve filmu Dvojníci. Jednou postavou je nudný středoškolský učitel Richard Prospal, druhou svým způsobem sympatický podvodníček…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blesk.cz/tag/dvojn%C3%ADci/1

Trailer: Dvojrole Ondřeje Sokola ve filmu Dvojníci - filmserver...
Komedie Dvojníci režiséra Jiřího Chlumského (Nedodržený slib, Martin a Venuše), v níž si Ondřej Sokol zahrál drobného zloděje - sukničkáře a zároveň učitele na střední škole, se dočkala první upoutávky.Komedie Dvojníci režiséra Jiřího Chlumského (Nedodržený slib, Martin a Venuše), v níž si Ondřej Sokol zahrál drobného zloděje - sukničkáře a zároveň učitele na střední škole, se dočkala první upoutávky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

filmserver.cz/clanek/10279/trailer-dvojrole-o ..

Počet záznamů:20

Ondřej Sokol film Dvojníci
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0057:31:37