Čertova krabička

stavební firmy PodvodníciDomů

Podobné téma:
stavební firmy Podvodníci
bazar Prodej Molitanová staveb..
SPŠ Pardubice stavební
městský úřad ostrov nad ohří s..
stavební Stroje nemusí na Tech..
Externí:
podvodníci net
barevná hudba stavebnice
prodej nemovitostí vyřazené z ..
definice stavebního pozemku
kdo provádí technické kontroly..
ušatý dům olomouc firmy
rozměry stavebních otvorů dveří
ministavebnice LEGO v albertu
ukončení stavební spoření vzor
Město Chrast u Chrudimě firmy

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Podvodná stavební firma na Kutnohorsku i nadále okrádá klienty...
Čáslav - Klientů, kteří se cítí podvedeni stavební firmou podnikatele Václava Kováře z Kutnohorska, přibývá. První zveřejnila svou špatnou zkušenost Eva Raschmannová z Hradce Králové, která marně čeká na dokončení zaplacené rekonstrukce...Čáslav - Klientů, kteří se cítí podvedeni stavební firmou podnikatele Václava Kováře z Kutnohorska, přibývá. První zveřejnila svou špatnou zkušenost Eva Raschmannová z Hradce Králové, která marně čeká na dokončení zaplacené rekonstrukce...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ct24.ceskatelevize.cz/regiony/1237230-podvodn ..

Podvodníci trikem ukradli firmu, pak si vzali obří úvěr.
Pražští policisté pátrají po dvojici neznámých mužů, kteří loni díky zdařilým padělkům ukradli cizí firmu a následně si vzali velký úvěr od banky.Pražští policisté pátrají po dvojici neznámých mužů, kteří loni díky zdařilým padělkům ukradli cizí firmu a následně si vzali velký úvěr od banky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kurzy.cz/tema/4437208.html

podvodníci Archivy - Hypoindex.cz
Stavební spořitelna České spořitelny (SSČS) zaznamenala v poslední době podvodné jednání neznámých osob vystupujících jejím jménem jako prodejci, kteří neoprávněně nabízejí sjednání stavebního spoření nebo úvěru s příslibem, že po podpisu...Stavební spořitelna České spořitelny (SSČS) zaznamenala v poslední době podvodné jednání neznámých osob vystupujících jejím jménem jako prodejci, kteří neoprávněně nabízejí sjednání stavebního spoření nebo úvěru s příslibem, že po podpisu...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hypoindex.cz/tag/podvodnici

Podvodník nabízel stavební materiál. Chtěl ale jen získat...
Ivančice – Nabízel stavební materiál za miliony korun, ale dodat jej nemínil. Jeho chování přišlo zákazníkům podezřelé a podvodník díky tomu skončil v…Ivančice – Nabízel stavební materiál za miliony korun, ale dodat jej nemínil. Jeho chování přišlo zákazníkům podezřelé a podvodník díky tomu skončil v…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

brnensky.denik.cz/zlociny-a-soudy/podvodnik-n ..

Podvodník obchod nedotáhl do konce - Policie České republiky
Ve stavebnictví se pohybující podvodník nabídl majiteli stavební firmy dodání stavebního materiálu na jeho ivančický projekt.Ve stavebnictví se pohybující podvodník nabídl majiteli stavební firmy dodání stavebního materiálu na jeho ivančický projekt.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

policie.cz/clanek/podvodnik-obchod-nedotahl-d ..

Podvodníci „prodávají“ firmám software určený školám
Kompletní zpravodajství ze světa celebritKompletní zpravodajství ze světa celebrit
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mojecelebrity.cz/clanek/podvodnici-prodavaji- ..

Saracen: podvodníci stavební firmy
Prohlédněte si cenové nabídky na Podvodníci, hochštapleři, sedmilháři od 11 obchodů na Zboží.cz. Udělejte si přehled o cenách, přečtěte si recenze a hodnocení, zjistěte dostupnost nebo najděte podobné produkty a vhodné příslušenství.Prohlédněte si cenové nabídky na Podvodníci, hochštapleři, sedmilháři od 11 obchodů na Zboží.cz. Udělejte si přehled o cenách, přečtěte si recenze a hodnocení, zjistěte dostupnost nebo najděte podobné produkty a vhodné příslušenství.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

saracen.pipilota.eu/podvodnici-stavebni-firmy ..

Podvodník nasliboval demolici domu i odvoz suti, s penězi ale...
Po podvodníkovi, který napáchal škodu za více než sto tisíc korun, pátrají policisté z Přerovska. Muž slíbil demolici chátrajícího domu a odvoz sutě, najal na to firmu a část skutečně skončila na skládce.Po podvodníkovi, který napáchal škodu za více než sto tisíc korun, pátrají policisté z Přerovska. Muž slíbil demolici chátrajícího domu a odvoz sutě, najal na to firmu a část skutečně skončila na skládce.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/olomouc/zpravy/podvodnik-nasliboval- ..

podvodníci | Irozhlas - spolehlivé zprávy
V minulých dnech přišli podvodníci s další verzí finty, kterou se chtějí vloudit do domácnosti. Vydávají se za pracovníky vodáren a tvrdí, že jdou odebrat vzorky vody.V minulých dnech přišli podvodníci s další verzí finty, kterou se chtějí vloudit do domácnosti. Vydávají se za pracovníky vodáren a tvrdí, že jdou odebrat vzorky vody.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

irozhlas.cz/zpravy-tag/podvodnici?page=1

Nesolidní a nepoctivé firmy, nekvalitní firmy, podvodné...
Zde najdete Black list firem, nesolidních společností, lumpů a podvodníkůZde najdete Black list firem, nesolidních společností, lumpů a podvodníků
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

drevostavbyonline.cz/cz/p/135/nesolidni-stave ..


Podvodník posílá falešné faktury Metrostavu, od firem žádá...
Jihomoravští kriminalisté se začali zabývat případem rozsáhlého pokusu o podvod. Neznámý podvodník rozeslal firmám v Česku falešné faktury stavební společnosti Metrostav, ve kterých požaduje zaplatit milionové zálohy.Jihomoravští kriminalisté se začali zabývat případem rozsáhlého pokusu o podvod. Neznámý podvodník rozeslal firmám v Česku falešné faktury stavební společnosti Metrostav, ve kterých požaduje zaplatit milionové zálohy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/brno/zpravy/podovodne-faktury-metros ..

Podvodníci nezaplatili faktury za miliony, obelstili nejméně 30...
Všechno, co šlo koupit na fakturu, objednávali dva podvodníci z Hradce ve velkém. Kromě běžné techniky třeba i majáky, elektrickou kosu nebo hotdogovač. Zatím se přihlásilo 30 podvedených firem se škodou pět milionů korun.Všechno, co šlo koupit na fakturu, objednávali dva podvodníci z Hradce ve velkém. Kromě běžné techniky třeba i majáky, elektrickou kosu nebo hotdogovač. Zatím se přihlásilo 30 podvedených firem se škodou pět milionů korun.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/hradec-kralove/zpravy/podvodnici-nez ..

Boj o zvlněnou dálnici se vyostřuje, podvodníka má najít...
Dnes se dodavatelé strusky a stavební firmy ohánějí všelijakými certifikáty, které mají sloužit k tomu, aby se někdo obohatil," míní zkušený šéf opavské stavební firmy Jan Urbiš.Dnes se dodavatelé strusky a stavební firmy ohánějí všelijakými certifikáty, které mají sloužit k tomu, aby se někdo obohatil," míní zkušený šéf opavské stavební firmy Jan Urbiš.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/ekonomika/doprava/boj-o-zvlnenou-dal ..

Podvodníci firmy připravili o dva miliony - Šumperský a...
Šumperk – Šumperským kriminalistům se podařilo objasnit sérii podvodů, při kterých dva muži způsobili škodu skoro za dva miliony korun.Šumperk – Šumperským kriminalistům se podařilo objasnit sérii podvodů, při kterých dva muži způsobili škodu skoro za dva miliony korun.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sumpersky.denik.cz/zlociny-a-soudy/podvodnici ..

špatné stavební firmy - Bydlení čtenářů diskuze | oBydlení
Stavební firma LUTO Ludovít Tomi z Kroměříže, pozor na ně je to podvodník, stavební práce jsou nekvalitní, a lže.bohužel má dar komunikace.Stavební firma LUTO Ludovít Tomi z Kroměříže, pozor na ně je to podvodník, stavební práce jsou nekvalitní, a lže.bohužel má dar komunikace.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

obydleni.cz/diskuze/tema-721-spatne-stavebni- ..

Podvodníci
Neplatící klienti ekonomických staveb, podvodníci, kteří nemají na placení a při tom objednávají a o placení se nestarají, když na ně pak přijde exekutor tak se vitpně chtějí bránit u soudu.Neplatící klienti ekonomických staveb, podvodníci, kteří nemají na placení a při tom objednávají a o placení se nestarají, když na ně pak přijde exekutor tak se vitpně chtějí bránit u soudu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ekonomicke-stavby-podvod.webnode.cz/podvodnici

Podvodníci cz sk - Hlavní stránka | Facebook
Podvodníci cz sk. 5 606 To se mi líbí · Mluví o tom (7). Oficiální web http://podvodnici-na-bazos-cz-sk.webnode.cz/Podvodníci cz sk. 5 606 To se mi líbí · Mluví o tom (7). Oficiální web http://podvodnici-na-bazos-cz-sk.webnode.cz/
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

facebook.com/PodvodniciNaBazosczsk

Podvodná firma? - poradna Odpovidat.cz
Po obdržení zboží dobírkou jsem po rozbalení zjistil, že je přiložená faktura v eurech od nějaké slovenské firmy, která prodávala toto zboží prostřednictvím e-shopu v cz.Po obdržení zboží dobírkou jsem po rozbalení zjistil, že je přiložená faktura v eurech od nějaké slovenské firmy, která prodávala toto zboží prostřednictvím e-shopu v cz.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

odpovidat.cz/poradna/podvodna-firma

Podvodník, který okrádal seniory na Kladensku, byl dopaden...
Mnohdy ho poškození sami odvezli do vybrané stavební firmy, kde muž předstíral, že uzavírá kontrakt. Jeho jednání vzbuzovalo v lidech důvěru, proto mu poškození bez váhání svěřili finanční obnos, který si podvodník vyžádal jako zálohu.Mnohdy ho poškození sami odvezli do vybrané stavební firmy, kde muž předstíral, že uzavírá kontrakt. Jeho jednání vzbuzovalo v lidech důvěru, proto mu poškození bez váhání svěřili finanční obnos, který si podvodník vyžádal jako zálohu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kladenskelisty.cz/195531/podvodnik-ktery-okra ..

Lenka Sjatkovská (Praha, Vysočany) • Firmy.cz
Aktuální ověřené informace: adresa, telefon, otevírací hodiny a hodnocení Lenka Sjatkovská, Praha, Vysočany. Telefon: 603 547 ... Aktuální ověřené informace: adresa, telefon, otevírací hodiny a hodnocení Lenka Sjatkovská, Praha, Vysočany. Telefon: 603 547 ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

firmy.cz/detail/12733393-lenka-sjatkovska-pra ..

Počet záznamů:20

stavební firmy Podvodníci
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0013:01:40